volejte: +420 382 271 346 / +420 604 758 044
pište: recepce@hotelcade.cz

Ubytování

Hotel Cade nabízí velmi netradiční a útulné ubytování celkem v patnácti prostorných jedno až čtyřlůžkových pokojích v Jižních Čechách. Díky své poloze nedaleko historického centra města Písek poskytuje svým hostům nepřeberné množství kulturního i sportovního vyžití. Každý pokoj je zařízen v jiném stylu, s vlastním sociálním zařízením a Wi-Fi připojením zdarma. Pokoje jsou dle vybavení rozděleny do kategorií (Standard, Deluxe, Exclusive a Comfort).

V budově Hotelu Cade si můžete zpestřit volné chvilky posezením v music baru, pobavit se při karambolu, či fotbálku. Snídaně jsou podávány přímo v hotelu, obědy a večeře si pak případně vychutnáte v nedaleké restauraci. Parkování pro Váš automobil je zajištěno zdarma před hotelem nebo uzamykatelné v areálu hotelu za 100 Kč/den.

Dalšími službami, které hotel nabízí, jsou informační služba, bezpečnostní schránka, úschovna jízdních kol a lyží, lektor tance (taneční parket k dispozici), tenisový trenér (kurty 300 m od hotelu), pronájem limuzíny, průvodce městem ovládající 5 světových jazyků, zajištění odvozu z vlakového/autobusového nádraží v ceně ubytování, taxi služba na letiště do Prahy za 80 € pro ubytované hosty.

Ubytování kategorie Standard zahrnuje prostorné jedno až čtyřlůžkové pokoje s vlastní vybavenou koupelnou (sprcha, toaleta, základní tělová kosmetika), lednicí a možností TV. Kategorie De luxe znamená ubytování v luxusněji zařízených prostorných dvojlůžkových pokojích s manželskou postelí a vlastní vybavenou koupelnou (sprcha, toaleta, základní tělová kosmetika).

Luxusnější prvky najdete v kategorii Exclusive. Každý z těchto pokojů má ve svém vybavení elektrický krb, ledničku, fén, CD přehrávač, ventilátor, tapety, parkety. Komfortně vybavené pokoje, které jsou z výše uvedených kategorií nejprostornější a jsou orientovány do dvora, najdete v kategorii Comfort.

Pro koho je ubytování u nás určeno?

Ubytování v Hotelu Cade ocení nejen zamilované páry toužící po soukromí, přátelé, kteří si rádi vyrazí za zábavou, turisté prahnoucí po poznání, ale i ti, jež cestují za prací. Strohé a nudné ubytování v Hotelu Cade nehledejte, prostředí hotelu Vás zkrátka zaujme.

Během svého pobytu neváhejte navštívit nejstarší kamenný most v Evropě (cca 300 m), Prácheňské muzeum, jedinečný park v samém srdci města, jedno ze dvou píseckých divadel či kino, restaurace dle Vaší chuti, řeckou, italskou, českou i množství různorodých barů. V blízkosti Hotelu Cade najdete několik sportovišť. Na své si přijdou například vyznavači fotbalu, a to díky fotbalovému hřišti s umělým trávníkem (100 m), dále pak milovníci plavání i fitness, jež mohou navštívit bazén, koupaliště či některé z fitness center. Tenisté jistě využijí tenisové kurty. Atletický stadion s plážovým volejbalem (150 m) a zimní stadion jsou taktéž k dispozici. Vlakovou zastávku najdete 100 m od hotelu. Nákupy všeho druhu Vám umožní spousta obchodů i nákupních center.

Nasajte atmosféru malebného města na Otavě, města Přemysla Otakara II., Adolfa Heyduka nebo Fráni Šrámka.