volejte: +420 382 271 346 / +420 604 758 044
pište: recepce@hotelcade.cz

Vybavení pokojů

Hotel Cade nabízí celkem 36 lůžek v patnácti nekuřáckých pokojích. Každý pokoj je zařízen v jiném stylu, ale všechny mají vlastní sociální zařízení a na každém pokoji je k dispozici WIFI internet zdarma. Pokoje jsou rozděleny do kategorie Standard, De luxe, Exclusive a Comfort

Ubytování kategorie Standard

Zahrnuje prostorné jedno až čtyřlůžkové pokoje s možností TV a lednicí. Každý pokoj má vlastní koupelnu, která je vybavena sprchou, toaletou a základní tělovou kosmetikou.

Kategorie De luxe

Kategorie De luxe je kategorií dvoulůžkových pokojů, které oproti kategorii Standard jsou vybaveny manželskou postelí.

Ubytování Exclusive

Zahrnuje prostorné dvojlůžkové pokoje s manželskou postelí, které oproti kategorii Standard mají v zařízení luxusnější prvky  – elektrický krb, CD přehrávač, fén, tapety, parkety. Koupelna je vybavena sprchou, toaletou a základní tělovou kosmetikou. V ceně je zahrnutý kávový servis a minerální voda.

Pokoje Comfort

Kategorie Comfort zahrnuje dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a třílůžkový pokoj. Pokoje narozdíl od ostatních neumožňují sledovat dění v ulici, ale o to víc hostům zabezpečí klid, protože jsou orientovány do dvora. Pokoje jsou prostorné (50m2) a nabízí komfortní zařízení.

Váš pobyt v našem hotelu si můžete zpříjemnit díky dalším službám, jako je parkování v areálu hotelu Cade, posezení v music baru, turnaj v šipkách a další.